Yüksek rekabet için Backlinkler

Backlink İçin Ön Bilgilendirme

Siparişimi Nasıl Veririm

Listede belirtilen backlink çalışmalarından birini seçip Şimdi Satın Al butonuna tıkladığınızda sayfa sizi shopier.com adresine gönderecek ve oradan siparişinizi tamamlayabileceksiniz.

Kredi kartlarına taksit imkanı sunan shopier, çalışmaların durumunu takip etme açısından faydalı olur.

Ödeme Yöntemi Sabancı Üniversitesinin desteği ile alınmaktadır..

Backlinklerim Ne Zaman Aktif Olur

Alınan Backlinkler hemen aktif olur. Fakat Google da ortalama 30 gün sonra google analytics’te görünmeye başlar. Tüm backlinklerin görünmesi belirli bir zaman alacağından, size gönderilen backlink url leri boş zamanlarınızda tıklayıp sayfalara giderseniz, linkler daha çabuk listeye girecektir.

Ayrıca

https://ahrefs.com/tr/backlink-checker

linkinden sorgulama yapabilirsiniz.

Hangi Backlink Çalışmasını Seçmeliyim

İnternet siteniz eski bir domaine sahipse ve arada backlink çalışması yaptıysanız, 2 – 3 ayda bir 3200 BACKLİNK çalışmasını backlink alacağınız sayfaya yapmalısınız.

Anasayfa’ya alınan linkler Anasayfa değerini yükseltir. Sitenizin diğer sayfalarına Anasayfa’dan link veriyorsanız, Anasayfanız diğer sayfalarınızı Sayfa otoritesi olarak destekler.

Birkaç kategoride yükselme çalışması yapıyorsanız, Backlinkleri o sayfalara almanız daha faydalı olur. İlerleyen zamanlarda sayfaların url sini ( adresini ) değiştirmek linklerin boşa gitmesine neden olabilir. Alt sayfalara link alacaksanız bu konu üzerinde hassasiyetle durmanız gerekir. Böyle bir durum yaşarsanız, internet sitenizin var olmayan sayfalarını anasayfaya yönlendirmeniz gerekir. Bu yönlendirme işi, kaldırılan sayfaların google’da ön bellekten kalkmasını önleyeceğinden link karışıklığı yaşanabilir.

İnternet siteniz ulusal veya uluslararası sıralamalarda geliyor ve ilk sıralara çıkamıyorsanız Yüksek rekabet için Backlinkler’i seçmelisniz.

Bunu ölçebilmek ve ne kadar çalışma yapacağınızı öğrenmek için rakiplerinizin internet sitelerinin backlink sayılarını ( https://ahrefs.com/tr/backlink-checker ) adresinden öğrenebilirsiniz.

Ne Kadar Ara İle Backlink Yapmalıyım

Bu sizin internet sitenizin ne kadar hızlı yol almasına bağlı olarak değişecektir. Genellikle ayda bir yapılan çalışmalar, yeterli güç ve backlink sayısı elde edilene kadar yapılsa’da rakipleri takip etmek, bu işin başında gelir.

Bölgesel sitelerde genellikle yüksek rekabet gerekmez. Fakat, ulusal sitelerin sayfa değerlerinin mutlaka yüksek olması gerekir.

E ticaret siteleri, haber siteleri, blog siteleri, evden eve nakliyatçılar, Şubeleri olan firmaların bölgesel rekabetleri vs bu çalışmanın içine girer.

Kendi ilinde hizmet veren, çiçekçiler, temizlik şirketleri, restaurant, lokanta gibi kendi ilinde hizmet veren sektörler, yüksek rekabet gerektirmeyen internet siteleridir.

Siparişlerimi takip Edebilirmiyim

Siparişlerinizi ödeme aracı olan shopier üzerinden sayfanın altına bulunan Sipariş Takibi’nden size göndereceğimiz sipariş takip numarası ile öğrenmenin yanında 0850 840 50 37 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

Backlink çalışmanız tamamlandığında verdiğiniz mail adresine alınan linklerin url adresleri gönderilir.

Çalışmanın süresi  hangi backlink paketini aldığınıza göre 1 hafta ile 1 ay arasında değişir.

İş yoğunluğu oluştuğu durumlarda gecikme yaşanacaksa, mail ile size bilgi verilir.

Backlinklerin Etkisi Ne Zaman Başlar

Genelde 30 gün içinde görülmeye başlayan linkler, tüm linklerin google tarafından görülmesi ve sıralamaya yansıması ilk ay içinde başlar. Tam olarak sıralamanın netleşmesi, linklerin tümünü gördükten sonra 5 – 6 ayı bulur.

Eğer size gönderilen linkleri tıklar ve sitenize veya link döngüsünü tamamlarsanız google botları daha çabuk index e alır ve sıralama daha çabuk olur.

Yayınlanan Backlinkleri Nasıl Takip Ederim

Size gönderilen link url ‘lerini kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca sıralamaya giren linkleri https://ahrefs.com/tr/backlink-checker adresinden sorgulayıp ne kadar zamanda ne kadar link’in sıralamaya girdiğini anlayabilirsiniz.

Telefonla Destek Alabilirmiyim

Açıklamalarda anlamadığınız bir yer varsa veya konu hakkında bilgi almak isterseniz 0850 840 50 37 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz