Yüksek rekabet için Backlinkler

Backlink İçin Ön Bilgilendirme

Siparişimi Nasıl Veririm

Listede belirtilen backlink çalışmalarından birini seçip Şimdi Satın Al butonuna tıkladığınızda sayfa sizi shopier.com adresine gönderecek ve oradan siparişinizi tamamlayabileceksiniz.

Kredi kartlarına taksit imkanı sunan shopier, çalışmaların durumunu takip etme açısından faydalı olur.

Ödeme Yöntemi Sabancı Üniversitesinin desteği ile alınmaktadır..

Backlinklerim Ne Zaman Aktif Olur

Alınan Backlinkler hemen aktif olur. Fakat Google da ortalama 30 gün sonra google analytics’te görünmeye başlar. Tüm backlinklerin görünmesi belirli bir zaman alacağından, size gönderilen backlink url leri boş zamanlarınızda tıklayıp sayfalara giderseniz, linkler daha çabuk listeye girecektir.

Ayrıca

https://ahrefs.com/tr/backlink-checker

linkinden sorgulama yapabilirsiniz.

Siparişlerimi takip Edebilirmiyim

Siparişlerinizi ödeme aracı olan shopier üzerinden sayfanın altına bulunan Sipariş Takibi’nden size göndereceğimiz sipariş takip numarası ile öğrenmenin yanında 0850 840 50 37 nolu telefondan öğrenebilirsiniz.

Backlink çalışmanız tamamlandığında verdiğiniz mail adresine alınan linklerin url adresleri gönderilir.

Çalışmanın süresi  hangi backlink paketini aldığınıza göre 1 hafta ile 1 ay arasında değişir.

İş yoğunluğu oluştuğu durumlarda gecikme yaşanacaksa, mail ile size bilgi verilir.

Backlinklerin Etkisi Ne Zaman Başlar

Genelde 30 gün içinde görülmeye başlayan linkler, tüm linklerin google tarafından görülmesi ve sıralamaya yansıması ilk ay içinde başlar. Tam olarak sıralamanın netleşmesi, linklerin tümünü gördükten sonra 5 – 6 ayı bulur.

Eğer size gönderilen linkleri tıklar ve sitenize veya link döngüsünü tamamlarsanız google botları daha çabuk index e alır ve sıralama daha çabuk olur.

Yayınlanan Backlinkleri Nasıl Takip Ederim

Size gönderilen link url ‘lerini kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca sıralamaya giren linkleri https://ahrefs.com/tr/backlink-checker adresinden sorgulayıp ne kadar zamanda ne kadar link’in sıralamaya girdiğini anlayabilirsiniz.

Telefonla Destek Alabilirmiyim

Açıklamalarda anlamadığınız bir yer varsa veya konu hakkında bilgi almak isterseniz 0850 840 50 37 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz