Grafik Tasarım | Web sayfalarımızı tasarlarken müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket etmeye çalışıyorsak’ da, bizden istedikleri çalışmalar internet ve seo konularında aykırılık gösteriyorsa kendilerine bu durumu bildiriyoruz. Örnek; ağır bir flash site istediklerinde arama motorlarında olamayacaklarını ve çalışmanın onlara artı ve eksilerini örneklerle anlatıyoruz.

Grafik Tasarım

Kocaeli grafik tasarımVektörel Tabanlı Çalışmalar

Bilgisayarda yapılan çizim ve grafik çalışmalarına vektörel tabanlı çalışmalar diyoruz. Örnek olarak  logo çizilmesi, grafiksel animasyonların yapılması bu tür çalışmalar sınıfına girer. Resim veya video üzerinde çalışma yapılacaksa var olan materyallerin işlenmesi vektörel tabanlı çalışma sınıfına girmiyor, biz buna tasarım diyoruz.

Sayfa Tasarımları

Dergi katalog ve el ilanı tarzı yapılan tasarımlardır. Gerek vektörel bir çalışma ile sayfanın göz alıcı bir duruma getirilmesi gerekse fotoğraflarla desteklenmesi sonucu ortaya çıkan çalışmalardır. Genellikle basılı yayınlar için hazırlanırlar.

Web Tasarımları

Oluşturulacak olan web sayfasının görselliğinin önceden hazırlanmasıdır. Basılı yayınlardan farkı sayfada işletilen kodların olması, resimlerin veya videoların internet ortamında internet kullanıcısına çabuk ulaştırılması esastır.