Nasıl Çalışıyoruz

Kocaeli ilinde web tasarım üzerine çalışıyoruz. Web tasarımın gerekliliklerini iyi bilmekle birlikte işletmeler veya kişisel sitelerin amacına ulaşabilmesi için internet   ortamında nasıl davranılması gerektiğini site sahibine anlatıyoruz. Grafik tasarım web tasarım, video prodüksiyon üçlüsünü internet ortamında kullanarak   site ziyaretçilerine doyurucu bilgi vermenin yollarını site sahibine anlatarak,   internet sitesinin amacına tam olarak ulaşmasını sağlıyoruz.

İnternet sitesi yapmak; firmanın ve   kişinin gelişigüzel olarak hazırlanan bir kaç sayfadan ibaret olmadığını google   dostu site olması, içeriğinin özgün olması vs gibi nüansları internet ortamında   örnekleri ile göstererek site sahibine anlatıyoruz.

Tecrübelerimiz

Web Tasarım 2008 yılından bu güne
Seo Optimizasyon 2012 yılından bu güne
Sosyal Medya Tasarım ve Planlama 2018 yılından bu güne
E ticaret 2018 yılından bu güne

Firma sahibinden öneri

İnternet sitesi yaptıracak olan firma öncelikle   işini internette ne şekilde anlatıldığına bakarak, yapacağı işin anlatımını   diğer site içeriklerinden alıyor ve bu sebeple arama motorlarında çıkamıyor.  İnternet sitesi yapmanın amacı internet ortamında arayanların sizi bulması ve   sitenin güvenilir olması ile ilgilidir. Web tasarım şirketinizin veya yaptığınız   işin sanal ortamda bir aynası olacağından başkalarının yapmış olduğu web tasarımları baz almamak, kendi içeriklerimizi kendimiz yazmak ilk sırada yer   alan gerekliliktir.
Web tasarım yaptırmak isteyen bir firma öncelikle internet   sitelerini google, yahoo, yandex, bing gibi arama motorlarında sitenizi   çıkarabilecekse ve internet sitesini kullanan kişi işletmenizin ne gibi hizmeti   olduğunu anlayıp referanslarınızı da görüyorsa size mutlaka ulaşacaktır. İnternet  siteniz animasyonlu ve eğlendirici bir sayfa değil ne iş yaptığınızı anlatan bir   tasarımdır.

Bol kazançlı günler dileği ile

Promedyanet

Murat Karlık

Web Tasarım / Seo / Grafik Tasarım
Murat karlik

Müşterilerimiz